środa, 31 grudnia 2014

Rytuał Noworoczny


Jako że nieuchronnie nadchodzi Nowy Rok, chociaż jest to kwestia czysto umowna, wszyscy obiecują sobie wiele. Dla Chrześcijan był to rok 2014, dla Żydów 5774/75 a dla wielu innych nacji zapewne jeszcze inny. Tak naprawdę czas upływa zmieniając pory "roku" i dzień w noc na okrągło. Wszelkie cyfry są tylko dla ułatwienia codziennego życia. Jednak od pokoleń utarło się że z tym nowym rokiem upatrujemy nowych celów, polepszenia egzystencji,
osiągnięcia szczytu pragnień. Żegnamy stare i przywołujemy nowe, lepsze. Miejmy też na względzie maksymę że lepsze jest wrogiem dobrego ;) Jeśli jest potrzeba pozbycia się jakichś negatywów, można zastosować prosty Rytuał Noworoczny. Najlepiej o północy z 31.grudnia / 1.stycznia.
Zapalamy woskową świecę ( o długości 5cm, żeby rytuał nie trwał wieki) oraz naturalne dowolne kadzidło lub zioło, na białej kartce spisujemy czarnym pisakiem te sprawy których chcemy się  definitywnie pozbyć, rozmyślamy chwilę nad tym. Potem spalamy całkowicie kartkę w płomieniu świecy rzucając na metalową tacę, trzeba poczuć wyraźnie że to co złe, zbędne właśnie odchodzi z dymem. Popiół wyrzucamy przez okno, na wiatr. Dając świecy wypalić się do końca, wizualizujemy
nasze dalsze życie bez tych problemów, pełne spełnienia i szczęścia. Ważne by Ryt wykonywać z wiarą i zaangażowaniem,wtedy jest wielka szansa na skuteczność. Uwolnijmy tą energię do Wszechświata, uzmysławiając sobie że jesteśmy Istotami żyjącymi czasowo na małej Kulce w Nieskończonej Przestrzeni. Popracujmy też nad rozwojem osobistym by ulepszać ten świat swoim jestestwem i działaniem.


 Dla Czytelników bloga wykonam też Noworoczny przekaz Energii.

Dnia 31 grudnia 2014 w godzinach  12.00 - 12.10 oraz 24.00-24.10

Dnia 1 stycznia 2015  w godzinach   12.00-12.10 oraz  23.00-23.10


Jak to ma zadziałać ? Wystarczy w wyznaczonym przedziale czasowym (10minut)
wejść na blog i patrzeć na niżej zamieszczone zdjęcie. WAŻNE : w czasie przekazu należy wygodnie siedzieć nie krzyżując rąk ani nóg, nie myśleć o niczym i spokojnie, naturalnie oddychać, otworzyć się na odbiór świetlistej, leczącej Energii.
Po zakończeniu wstać, strzepnąć ręce i wrócić do rzeczywistości. Zapraszam do skorzystania.


                    Wszystkim Czytelnikom życzę szczęśliwego Nowego Roku 2015 :)

PS. Podczas przekazu Energii mogą u odbiorców wystąpić różne odczucia ale możecie też nie czuć nic, mimo to przekaz działa na subtelnych poziomach. Oczywiście zdarzają się osoby całkowicie oporne na odbiór ale są w mniejszości. Jeśli z własnej woli otwieramy się na przyjęcie to wszystko przebiega prawidłowo.


PS2 Bardzo proszę wszystkich przysyłających maile dotyczące ROZDANIA o podpisywanie ich imieniem żeby można je było wymienić na blogu gdy zostaną wylosowane. Zgłoszeń jak zwykle już sporo jest ale mogą jeszcze wpływać kolejne.
11 komentarzy:

 1. dobry ten rytuał chyba go wykonam:))
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosty.Wystarczy się skupić i do dzieła :)

   Usuń
 2. Skorzystam z rytuału ze zdjęciem. Pozdrawiam. Nastawie zegarek, żeby mi przypomniał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobne przemyślenia a propos czasu miałam wczoraj. Że ten nowy rok jest bardzo umowny, bo czas leci do przodu, zmienia się bez względu na nasze ustalenia.
  Jak dotrwam do 23, to się przyłączę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dotrwaj,zapraszam :) Oczywiście nawet jak się tu nie melduję to o wyznaczonych porach działam. a ten czas pędzi chociaż podobno w ogóle nie istnieje ;)

   Usuń
 4. Czekam na kolejny przekaz, skorzystam ze wszystkich. Czułam ciepło i mrowienie w nogach oraz plecach. pozdrawiam Panią. Aga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy są wrażenia bardziej namacalnie czujemy energię.Pozdrawiam również.

   Usuń
 5. Czekam do 23.00 . Często medytuję i fajne odczucia się pojawiają.To dobry sposób na relaks i poprawę zdrowia, a także zmianę życia. Jestem ciekawa odczuć podczas Twojego przekazu. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już jestem na posterunku ;) pali się dziś u mnie jasno fioletowa świeca i biała szałwia. Kryształ przygotowany,no to zabieram się do roboty ;) nawet jeśli nic się nie czuje to i tak działa.Pozdrawiam.

   Usuń