poniedziałek, 8 czerwca 2015

Goście,Goście...
Długi weekend był bardzo piękny i ciepły. Zjechali się goście żeby pogawędzić o ezoteryce, wróżbach, kartach, Rytuałach. Oraz żeby odpocząć na bujnym łonie Natury. I tak część gości przybyła pociągami, część samochodami już w środę wieczorem. Czas spędzaliśmy w domu i ogrodzie na wesołym ucztowaniu, na leśnych wycieczkach, siedzeniu przy ognisku i dyskutowaniu. Wykonałam kilka mini wykładów na wymienione wcześniej tematy. Byli to głównie znajomi i znajomi znajomych ale w przyszłości zorganizuję podobne spotkania i kursy z pobytem dla klientów, bo często pytają o taką opcję.

12 komentarzy:

 1. pomusł dobry, bo okolica piękna...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejsce jest przyjazne energetycznie i ładne. Plany są ale do realizacji jeszcze daleko, wcześniej konieczne remonty.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. To fajnie że się podoba. Mała zaciszna wioska :)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Zachęca do spacerów i wędrówek ;)

   Usuń
 4. Wesoły pociąg:) I widzę, że niektóre zdjęcia jakby lewitując robione:))
  Krowa is the best. Oraz mroczny kącik do wywoływania duchów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już się lewituje to warto pstryknąć fotki z lotu ptaka ;) Krowy zwykle są sympatyczne. Kącik owszem mroczny ale żadnych Duchów nie wywołujemy, co najwyżej sam czasami jakiś przemknie, przyjazny strażnik domu ;)

   Usuń
 5. Fajne zdjęcia :)) I ten pociąg Przewozów Regionalnych na małej -chyba stacyjce. Uwielbiam :) U nas już takie rzadko jeżdżą.
  Samo spotkanie wygląda ciekawie, takie same, brązowe krzesła u mnie w domu były .... Krowa też mi się podoba, bardzo ładnie do zdjęcia pozowała. A tematyka spotkania - super :) Rzadko ostatnio mam okazję rozmów na te tematy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stacyjka klimatycznie malutka. Krzesła prastare chyba jeszcze po praDziadkach. Spotkania zwykle udane, tym razem jednak wystąpił element chaosu w postaci Dzieci ;) Dobrze więc że chociaż w komentarzach można pogawędzić :)

   Usuń
  2. Dzieci swoją ruchliwością zazwyczaj trochę chaosu wprowadzają ;) ale teraz chyba lepiej, niźli miałyby siedzieć z nosami w komórkach, czy innych tabletach.

   Usuń