poniedziałek, 12 września 2016

............IX. EREMITA - Wycisz się i odetnij od wszelkich wpływów zewnętrznych. Wycofaj się w samotność (głuszę) by ujrzeć swą drogę wyraźniej
XVII. GWIAZDA - Wszechświat śpiewa swą nieskończoną pieśń nadziei i piękna. Wsłuchaj się w nią i znajdź własne harmonijne miejsce w Kosmosie.
VII. RYDWAN - To czas by ruszyć na przód i wziąć cugle życia w swoje ręce. Działając zdecydowanie, teraz pomożesz także innym.

XX. SĄD - Ścieżka którą wybrałeś doprowadziła cię do obecnego miejsca. Kluczem do wybawienia, jest zaakceptowanie i zrozumienie tego.

XIX. SŁOŃCE - Wszystkie dobre rzeczy idą do ciebie. Otwórz swoje dłonie aby je otrzymać. Słodkie szczęście jest dla ciebie do wzięcia.
XIV. UMIARKOWANIE - Znajdź połączenie tego co ziemskie i duchowe w tobie. Nie jesteś przywiązany do doczesnych spraw, chyba że sam tak wybierzesz.
IV. CESARZ - Mocą twoją jest rozkazywać. Inni szukają w tobie przywódcy. Teraz jest czas na zbudowanie twojego imperium.

XV. DIABEŁ - Nic dobrego nie wyniknie z tej sytuacji. Uwolnij się z jej więzów. Uważaj, by nie oślepiła cię pokusa.
V. KAPŁAN -  upewnij się że twoi duchowi nauczyciele są autentyczni i godni zaufania. Patrz poza dogmaty religii by szukać prawdy.
X. KOŁO FORTUNY - Wszyscy czasami jesteśmy skazani na łaskę Losu. Nie szarp się ze swoim przeznaczeniem. Z czasem sytuacja się poprawi.
SPRAWIEDLIWOŚĆ - Zadbaj o utrzymanie swojej etycznej równowagi. Każdy ruch, który teraz wykonasz będzie miał konsekwencje. Działaj dla najwyższego dobra.


8 komentarzy:

 1. jak dla mnie ta talia jest niepokojąca...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnie tak jest, bo stany umysłu bywają niepokojące.

   Usuń
 2. Agata dobrze to ujęła - niepokojąca ta talia. Chociaż ciekawa, z drugiej strony.

  OdpowiedzUsuń
 3. XIV - nastka wymiata, najbardziej mi się podoba /wygmerałem ją w necie już post wcześniej/...
  natomiast ciekawy jest przekaz tarotowy... ta karta zawsze była przeważająco "in", ale tu jest jeszcze dodatkowy przekaz: "zaufaj Tao"...
  natomiast XV - nastka jest "dziwna", mocno intrygująca... taka trochę bez "mocy", którą zwykle ma ta karta, ale... czy naprawdę?...
  pozdrawiać jzns :)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. p.s. sztuka P.Nicoletty wpłynęła na moje życie... co prawda chwilowo, lokalnie, minimalnie, ale też się liczy... otóż wersja walki św. Jerzego ze smokiem /4 od góry/ określiła mi wczoraj jednoznacznie, co mam zjeść na kolację :)...

   Usuń
  2. Muszę rozkminić te karty po swojemu. Tylko nie mów że zjadłeś małą dziewczynkę na kolację... ;D

   Usuń
 4. A widziałyście 5 mieczy i 7 buław!? Hehe... Tak! Te ilustracje są niepokojące, a ja się niepokoję,że te karty podobają mi się coraz bardziej. W sensie, intrygują. One chyba nazywają rzeczy po imieniu nie bawiąc się z nami w sentymenty. Pokazują prawdę tak po prostu, bez upiększania. Ostre są. Tak sobie gdybam:)

  OdpowiedzUsuń