poniedziałek, 21 listopada 2016

Zapraszam

Medytacja wycisza umysł i wyostrza wewnętrzne postrzeganie. Istnieje mnóstwo sposobów medytacji. Powiedziano w tym temacie bardzo wiele. Należy odnaleźć swój własny sposób. Wystarczy kilka minut, nie musimy być związani z żadną konkretną szkołą.
Proponuję uważnie posłuchać zamieszczonego utworu z mantrą Ong Namo Guru Dev Namo.
Najlepiej robić to na dobrych słuchawkach. Wyciszyć się, usiąść w spokoju i zatopić w muzyce. Można też mantrę śpiewać.


Od dziś przez 7 (siedem) kolejnych dni o godzinie 22.00  kto zechce może wejść na bloga i odsłuchać w skupieniu i relaksie, jednocześnie otrzymując ode mnie Energię Oczyszczającą i Harmonizującą. Sesja potrwa tyle co długość utworu (ok 15 minut) Można się zgłosić choćby anonimowo w komentarzach ale nie jest to konieczny warunek. Siadamy wygodnie, nie krzyżujemy rąk ani nóg, zamykamy oczy ale wzrok może być też rozproszony. Energia popłynie do wszystkich którzy w tym czasie tu wejdą i posłuchają, no i oczywiście zechcą otworzyć się na przyjęcie.
                                                           

                                                              ZAPRASZAM10 komentarzy:

 1. wchodzę w to bezdyskusyjnie, w jedną sesję na pewno, na więcej real mi niekoniecznie pozwoli... zresztą poczujesz, który to będzie wieczór...
  ...
  a wiesz, ominęła mnie Superpełnia, w sensie estetycznym, czyli obejrzenie tego zjawiska... nie dość, że podziębienie mnie demotywowało, to zachmurzenie nieba jeszcze bardziej... oj tam, oj tam, nie róbmy jednak z tego zagadnienia, obejrzę następną...
  pozdrawiać jzns :)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, a co do extra Pełni też tym razem nie pisałam. Oczywiście rytuały w plenerze się odbyły ale zachmurzenie rzeczywiście było spore. Widok piękny jednak krótko i z przerwami ;)

   Usuń
 2. zgłaszam chęć przyjęcia Energii i z góry dziekuję:-)
  aga

  OdpowiedzUsuń
 3. Stawiam się na rozkaz, dziś i w kolejne dni ☺�� Ukłony.R.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ to nie rozkaz tylko zaproszenie :)

   Usuń
 4. Proszę o oczyszczenie energią. Jestem dzisiaj. Wojtek

  OdpowiedzUsuń