wtorek, 8 kwietnia 2014

Natura

Wraz z Wiosną nastaje idealny czas do oczyszczenia ciała, umysłu i duszy. Wspaniale zrobią nam wypady na Łono Natury gdyż ma ona wielką moc wyciągania i neutralizowania tego co zbędne i szkodliwe. Oczywiście już sam ruch na świeżym powietrzu jest zbawienny dla ciała i psyche, jednak możemy wzmocnić też nasze ciała energetyczne. Pamiętajmy o właściwym oddychaniu (o technikach oddechowych można poczytać w internecie lub poświęconych tej tematyce książkach) Najważniejszy jest spokój i brak pośpiechu. Delektowanie się otaczającym nas pięknem i barwami, zapachami, kojącymi dźwiękami ptasich śpiewów,szemrzących potoków, szumu wiatru w zaroślach....
 Po prostu bądźmy teraz, poprośmy Matkę Naturę o pomoc i pięknie podziękujmy. Dbajmy też by miejsca które odwiedzamy by pozostały czyste i nienaruszone, jeśli chcemy zdrowia musimy  ją szanować.


2 komentarze:

  1. Dla faceta każdy wypad na Łono połączony z wynikającym z tego stanu rzeczy ruchem jest oczyszczający i wzmacniający. Zwłaszcza w zaroślach :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz na myśli ekshibicjonistów w tych krzakach ? ;) a tak serio nie tylko dla faceta, to zdrowa rekreacja a w naturalnej scenerii wręcz jak wiccański rytuał ;)

    OdpowiedzUsuń