czwartek, 12 czerwca 2014

Energetyczna Fontanna


Gdy czujemy się przytłoczeni problemami i negatywnymi emocjami, warto wtedy skorzystać z dobroczynnej wizualizacji. Jeśli mamy możliwość wybieramy się w jakieś piękne i spokojne miejsce. Jeżeli nie możemy udać się tam fizycznie, podążamy w takie miejsce mentalnie. Może ono być nam znane lub wyobrażone. Oddalamy od siebie wszelkie myśli a negatywy zwłaszcza. Rozluźniamy ciało i zwalniamy obroty umysłu. 
Pozostajemy w relaksującej scenerii od 15 do 30 minut. Możemy wykorzystać gotowy przepis : wchodzimy do słonecznej fontanny i wizualizujemy że kropelki krystalicznie czystej wody zmywają z nas cały stres, ból, niepokój, choroby. Po kilku minutach, widzimy że wypełniamy się jasną, ciepłą, przyjaźnie wibrującą energią. Kiedy poczujemy że już wystarczy, zakańczamy sesję podziękowaniem za oczyszczenie. Można tę wizualizację powtarzać w miarę własnych potrzeb. Warto też o ile to możliwe, unikać nieprzyjemnych sytuacji i rozmów, a dobrą energią zarażać otoczenie.

8 komentarzy:

 1. Nie ma jak to ogród,prawda w tym wszystkim.Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam w moim Ogrodzie i również Cię pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Bardzo ładna wizualizacja :),

  ps, czy kod weryfikacyjny jest potrzebny? Utrudnia dodawanie komentarzy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, nic nie wiedziałam o weryfikacji, zaraz usuwam tą przeszkodę.

   Usuń
 3. Czy będzie coś więcej o Egregorach ? teraz dużo o na ten temat piszą, nie do końca to zrozumiałe i o co w tym chodzi ? Karolina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, postaram się przystępnie wyjaśnić o co chodzi,oczywiście tak jak ja to pojmuję.

   Usuń