środa, 8 kwietnia 2015

Być Ezoterykiem

Dziś trochę rozważań o Ezoteryce i jej dzieciach. Często pytają mnie znajomi i klienci jak to jest, jakie kryteria trzeba spełniać by mieć wgląd w ludzką Duszę, aurę, przyszłość itd. Najprostsza i najprawdziwsza odpowiedź brzmi : urodzić się takim albo z czasem i doświadczeniami stać się.
Stawanie się Ezoterykiem to długi i trudny proces, pomijając nawet wrodzone predyspozycje. Nie można ogłosić się nim z dnia na dzień ani po odbyciu kilku kursów w tej dziedzinie. Nie może być to nowy pomysł na zarobkowanie znudzonej gospodyni domowej czy studenta, co nieraz się zdarza. Zresztą życie i Wszechświat świetnie weryfikują adeptów. Prawdziwy Ezoteryk to specyficzny człowiek, często nierozumiany przez otoczenie i bliskich. Podążając tą ścieżką decydujemy się na przestrzeganie etycznego kodeksu jak i ochronę Natury. Nie wolno nam nigdy złamać zasad gdyż naruszając kosmiczną równowagę ściągniemy na siebie konsekwencje które uniemożliwią dalszą pracę i obciążą naszą karmę. Ezoteryk bywa samotny z wyboru co jest korzystne dla jego rozwoju i działalności. Poświęca dużo czasu na medytację, naukę, rytuały, celebrowanie sabatów, przygotowywanie eliksirów, olejków, ziół. Ma kilku sprawdzonych przyjaciół często po fachu oraz wiele potrzebujących rady, wsparcia, pomocy Duszyczek. Cały czas się uczymy, proces nigdy się nie kończy, nie wolno nam spocząć na laurach. Nie godzi się też popadać w samozachwyt i zarozumialstwo, przekonanie o własnej nieomylności i wszechmocy, co zgubiło niejednego dobrze zapowiadającego się czarodzieja. Niektórzy z kolei przechodzą na ciemną stronę Mocy co też dobrze się dla nich nie kończy. Czy Ezoteryk może zaszkodzić nawet gdy nie jest Czarnym Magiem ? - może, w obronie własnej lub gdy naruszy z jakichś przyczyn kodeks wykonując chociażby Rytuał w złej intencji, łamiący na przykład czyjąś wolę. Osobiście od lat z powodzeniem stosuję pewną technikę która zwraca nadawcy jego życzenia i postępowanie względem mojej osoby. Działa rewelacyjnie. Być może z tego powodu wiele osób się mnie obawia nie bacząc na fakt iż jeśli są w porządku to nic im nie grozi. Druga kategoria to osóbki które usiłują mnie sprawdzić, zadają fałszywe pytania lub chcą żebym zgadła co mają w kieszeni ;) dla nich jestem niemiła. Być może są tacy którzy widzą absolutnie wszystko przez ściany i kieszenie, ja jednak po prostu wyczuwam różne energie ale nigdy na pokaz, a czasami nie udaje się nic odczytać. Te zjawiska nie są zbadane i nie do końca można nad nimi panować a zwłaszcza robić kuglarskie sztuczki na zawołanie. Korzystając z naszych usług warto mieć realne oczekiwania, prawdziwy problem ( 'nie jaki wybrać lakier do paznokci'), być szczerym i otwartym, wtedy są najlepsze warunki do odczytu przeszłej, obecnej i przyszłej sytuacji.2 komentarze:

  1. Czy udziela Pani bezpośrednich odpowiedzi mailowo ? czy można się umówić na spotkanie osobiste ? Katarzyna

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Teraz nie umawiam spotkań osobistych przez internet, może kiedyś będzie taka możliwość. Co do bezpośrednich maili niedługo uruchomię taką opcję. Dziś zapraszam do zadawania pytań przez Portal, de facto nie ma różnicy. Wystarczy się tam bezpłatnie zalogować a opłatę za wróżbę ustalam indywidualnie z każdym Klientem.

      Usuń