piątek, 30 stycznia 2015

Denary


Denary odnoszą się do wszystkich materialnych rzeczy i pragmatycznych aspektów. Często miłosna symbolika Tarota Casanovy sprawia, że te rzeczy znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistych obiektach lub ludziach.As Denarów - opis : sukces, nabytek, doskonały zysk.
dodam: wyniosłość, zarozumialstwo. próżność.

Dwójka Denarów - opis : zadowolenie, przyjemność, hedonizm.
dodam; praca w nocnym klubie, seks grupowy, rozwiązłość.Trójka Denarów - opis : pokazywanie rzeczy, zmiana rzeczy abstrakcyjnych na bardziej rzeczywiste, ocena na podstawie jakości materiału, kupować a nie zdobywać. Uwaga : Casanova nie był przeciwny towarzystwu prostytutek.
dodam: ekshibicjonizm, obnażanie faktów i uczuć,
Czwórka Denarów - opis : tajemnica, chciwość, oszczędność, izolacja we własnej chciwości.
Uwaga: ma oczy tylko we własnym portfelu nie patrzy na to co wokół niego.
dodam: kupowanie uczuć i seksu,oryginalne preferencje.

Piątka Denarów - opis : ubóstwo, potrzeby, rany, lustro przyszłości która na nas czeka, przewidywanie, ostrzeżenie. Uwaga: miej szacunek dla oczu, które widziały, a teraz już nie widzą, bo ten który udał się daleko teraz się zatrzymał.
dodam: oszustwo, granie na cudzych uczuciach,wykorzystywanie innych.Szóstka Denarów - opis : zazdrość, pożądanie tego co nie twoje, szpiegowanie, ciekawość, plotka.
dodam: umiłowanie luksusu, posiadanie.
Siódemka Denarów - opis : nuda, przyzwyczajenie, rutyna, brak harmonijnej komunikacji, brak wrażliwości, nieumiejętność bycia entuzjastą. Uwaga: mężczyzna jest znudzony, kobieta w ekstazie.
dodam: udawanie, dobra mina do złej gry.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz