poniedziałek, 2 marca 2015

Miejsca Mocy 4
Zabieram się do tego wpisu już długi czas bo bardzo lubię to wspaniałe miejsce jakim jest puszcza Białowieska gdyż jest magiczne i w miarę jeszcze dziewicze. Niestety problem jest taki że nie mogę znaleźć zdjęć, gdzieś są lecz nie wiadomo gdzie ;) Prezentuję póki co te kilka z 2009 które zachowały się w telefonie. Przede wszystkim polecam odwiedzić osobiście te rejony. W głąb parku Narodowego można wejść tylko z przewodnikiem ale sporo okolicy spokojnie zwiedzimy indywidualnie. Znajdziemy tam  imponujący starodrzew i zaznaczone tablicami Miejsca Mocy.
Świetnie się  medytuje i odprawia Rytuały, idealny kontakt z Naturą oraz prastarymi pogańskimi miejscami kultu.
Niedaleko kolejna ciekawa miejscowość Stańczyki z niesamowitymi wiaduktami. Historia tego miejsca jest interesująca,warto poczytać więcej. Budowle robią wrażenie, mimo że ząb czasu kąsa je nieubłaganie a i energie Żywiołów odczujemy tam wyraźnie.


4 komentarze:

 1. Tak, to piękne miejsce :) Byłam tam raz, kilka dni i mam nadzieję, że kiedyś wrócę znowu, odnajdując inne rejony, których te 10 lat temu już nie zwiedziłam, bo wszystkiego się nie da. Wiaduktów też nie widziałam, szkoda, że niszczeją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto wrócić. Bywam co kilka lat ale najlepsze świeższe zdjęcia tak dobrze schowałam że nie mogę ich znaleźć ;) jest powód żeby znów wyruszyć w tamtą stronę.

   Usuń
 2. Piękne miejsce. Chciałbym zobaczyć wszystko w Polsce i poza nią. Ale w Puszczy nie byłam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie się wybierz, naprawdę warto.

   Usuń