środa, 3 września 2014

ŻywiołyTo są skarby należące do nas wszystkich,mieszkańców Ziemi warto je więc chronić jak najcenniejsze klejnoty. Ileż Natura może znieść niszczycielskiej cywilizacyjnej działalności?, potem odwdzięcza się tym samym. To najpotężniejsze źródło oczyszczenia dla duszy i ciała, możemy z niego korzystać pod warunkiem że nie mamy na sumieniu ciężkiego grzechu zaniedbania ani bezczeszczenia tegoż. Ze wszelkich brudów energetycznych wspaniale oczyszcza woda morska, ziemia wyciąga choroby i udręki, ogień wypali wszelkie grzeszki (jeśli tylko postanowimy się poprawić) a powietrze wypełni nas spokojem i jasnością myśli. Czerpmy z tego garściami ale nie pozostawiajmy po sobie śladów.


6 komentarzy:

 1. No ja tylko jestem emocjonalna.Dziękuję za porady i trudno mi wyciszyć się.Buziaki i pozdrawiam.
  Będę tu zaglądać i też zapraszam i zaobserwowałam blog.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj ponownie,zaglądaj kiedy chcesz i ja będę odwiedzać Twój blog :) Pamiętaj że tylko Ty masz władzę nad swoim umysłem i emocjami więc warto nad uspokojeniem świadomie pracować. Wierzę że poradzisz sobie ze wszystkimi problemami. pozdrawiam ciepło.

   Usuń
 2. magiczne zdjęcia, pełne harmoni i spokoju :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy mnie że tak je odebrałaś.Zawsze staram się ujmować widoki w różnych stronach świata o wschodzie lub zachodzie słońca,lub gdy nie ma w pobliżu ludzi ewentualnie szukam dzikich ustroni. niestety nie zawsze robione dobrym sprzętem a najczęściej tym co pod ręką czyli komórką.Ale w końcu nie jestem fotografem i sedno sprawy jest ujęte ;)

   Usuń
 3. Wspaniałe zdjęcia! Można się odstresować i uspokoić patrząc na te widoczki. :-)

  OdpowiedzUsuń