piątek, 29 sierpnia 2014

Oczyszczenie I
Zagadnienia oczyszczania domów i ludzi budzą ciągle duże zainteresowanie. Jest to ważna kwestia gdyż bardzo często i łatwo pochłania większość ludzi obce, negatywne i obciążające energie. Dzieje się tak w wielu życiowych sytuacjach a to spotkanie wrogiej nam osoby, wizyta w szpitalu własna lub odwiedziny, obejrzany horror / kryminał, usłyszana / przeczytana historia, choroba ciała lub umysłu (np depresja), kłopoty emocjonalno -uczuciowe itd  Nieraz nie możemy zdefiniować powodu złego samopoczucia albo problemów gdyż są spowodowane niewidzialnymi dla większości zawirowaniami energii wokół lub/i w organizmie. Wtedy warto pomóc sobie prostymi Rytuałami Oczyszczającymi we własnym wykonaniu a przy poważniejszych zaburzeniach skorzystać z pomocy profesjonalisty i zaawansowanych technik. Podam dziś kilka sposobów które każdy może wypróbować sam. Potrzebne będą zioła do okadzenia (siebie i domu) np Bylica, Szałwia, Jałowiec (do kupienia w sklepach zielarskich) może też być to mieszanka kadzidła tzw.kościelnego ewentualnie inne gotowe kadzidła ale tylko te naturalne a tym samym droższe, tanie syntetyczne nie mają działania a mogą być wręcz szkodliwe. Biała świeca najlepiej z wosku pszczelego lub w jego naturalnej postaci (kolor miodowy), Sól  morska, można nabyć specjalne węgielki (tzw trybularzowe) na które po rozżarzeniu rzucamy zioła do okadzania. Podstawowym działaniem przy oczyszczaniu własnej osoby jest kąpiel w wodzie z solą, sól sypiemy do wanny albo nacieramy się nią pod prysznicem od stóp do głów a na koniec spłukujemy chłodną wodą. Wizualizujemy jednocześnie że spływają z ciała i umysłu wszelkie energetyczne i fizyczne brudy. Możemy w łazience zapalić wspomnianą wyżej świecę i zioła. Wykonujemy te czynności w skupieniu i spokoju, nikt nie powinien nam przeszkadzać. ( Należy pamiętać o bezpiecznym używaniu gazu w łazience, właściwej wentylacji odnośnie trującego tlenku węgla) Świecę można podzielić na mniejsze kawałki żeby podczas jednej sesji wypaliła się do końca (około 10-15 minut). Robimy też porządek we własnych myślach gdyż żaden Ryt nie pomoże gdy w głowie panuje chaos.... cdn6 komentarzy:

 1. Ja oczyszczam przelewaniem wosku i szeptami....Dobre jest tez jajko albo naniesienie olejku z drzewa sandałowego na czakry...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest tych sposobów trochę,o wosku i jajku mam zamiar wspomnieć w następnych częściach bo to dobre i też w miarę proste do wykonania. Szepty to już wyższa szkoła więc tu lepiej zdać się na pomoc fachowca. olejki owszem wspomagają oczyszczanie i inne ryty.

   Usuń
 2. Oczyszczałam dom białą szałwią . Dlatego ,że czułam obecność kogoś? Coś za mną chodziło po domu. Po oczyszczaniu się uspokoiło. Mam takie pytanie o tzw ZMORE , która wchodzi na ludzi podczas snu - co to jest i jak konkretnie się ochronić? Chętnie skorzystam z twoich sposobów i przeprowadzę oczyszczanie domu i siebie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biała szałwia to świetne już bardziej specjalistyczne zioło i jak najbardziej warto nią okadzać dom i ludzi jeśli coś jest nie tak. Jeśli sytuacja jest w miarę prosta można oczyszczenia robić we własnym zakresie. Zmora tak zwana od dawien dawna to nic innego moim zdaniem jak błąkająca się ludzka energia lub jakiś pasożyt astralny.oczyszczanie siebie i otoczenia też powinno pomóc,no i ważne jest nie bać się i mieć porządek w umyśle. można też skorzystać z modlitw wedle własnej wiary.Można też palić czarne woskowe świece.Tyle w odpowiedzi dziś,jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania i wątpliwości to służę pomocą.

   Usuń
 3. Ciekawy sposób na oczyszczenie. Prowadzisz interesującego bloga.. i jeszcze ta nastrojowa, tajemnicza muzyka. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło że Tobie się podoba w moim Ogrodzie :) a z oczyszczeń warto korzystać.pozdrawiam.

   Usuń