czwartek, 2 października 2014

Oczyszczenie II

Oczyszczanie domów i ludzi z negatywnych energii najczęściej musi być powtarzane kilkukrotnie.
Jeśli już po pierwszym odczujemy poprawę to dobrze,jeśli nie to nie znaczy że oczyszczanie nie działa, tylko na efekty trzeba będzie poczekać. W przypadku dużego zagęszczenia brudów energetycznych i w zależności od ich rodzaju,oczyszczenia powtarzamy w ciągu 28 dni. Później na przykład raz w miesiącu przez 6-12 miesięcy dla podtrzymania efektu. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji. Dobrym sposobem jest palenie czarnej woskowej ! świecy (do nabycia w sklepach ezoterycznych lub z artykułami pszczelarskimi). Jeśli mamy długą świecę dzielimy ją na kawałki 5 centymetrowe aby podczas jednej sesji oczyszczania wypaliła się do końca a nie trwało to zbyt długo. Wybieramy czas, najlepiej wieczorny. Nikt nie powinien przeszkadzać, potrzebna jest spokojna atmosfera. Wcześniej można skorzystać z oczyszczającej kąpieli z dodatkiem soli. Zapalamy czarną świecę i kawałek białej szałwi (lub inne zioło czy kadzidło o których była mowa w pierwszej części). Staramy się cały czas patrzeć w płomień i mentalnie lub na głos wypowiadać intencję Rytuału. Można skorzystać z modlitwy lub ułożyć własną mowę, na koniec dziękujemy siłom Wyższym za pomoc. Resztki świecy i kadzidła zawijamy w papier lub szmatę i zakopujemy w ziemi.(ogródek,las,działka,łąka) Takie czarymary można wykonywać we własnym zakresie.
Natomiast przy trudniejszych problemach warto skorzystać z pomocy profesjonalisty lub świec,kadzideł i innych akcesoriów przygotowanych w specjalny rytualny sposób. Mają one wtedy szersze spektrum działania i większą moc.


3 komentarze:

 1. Spróbuję, ciekawa jestem efektów. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto spróbować bo na pewno nie zaszkodzi. Oczywiście wykonujemy taki Rytuał gdy czujemy potrzebę,osłabienie,jakiś pech się przyplątał lub w domu nastała dziwnie ciężka atmosfera.

   Usuń
  2. Takie czasami mam odczucie, że coś jest źle. Dzięki.

   Usuń