środa, 19 listopada 2014

EgregoryTajemnicza nazwa Egregor budzi zainteresowanie ale często prowadzi do błędnych interpretacji.
Egregor - to nic innego jak pole informacyjno-energetyczne. I tak każda religia jest osobnym Egregorem. Spotkałam się z twierdzeniami że Egregor to jakiś straszliwy i szkodliwy twór lub straszydło. Oczywiście są też negatywne Egregory, ale wystarczy nie nawiązywać z nimi kontaktu.
Nie warto zwracać się z prośbami do obcych Egregorów o których nie mamy pojęcia i nie znamy zasad nimi rządzących. Na przykład słynne Runy, należą do prastarego skandynawskiego Egregoru,
którym władają zarówno dobre jak i złe Bóstwa. Dlatego nie wolno pochopnie korzystać z tych energetycznych znaków. Na pewno nie jest to obojętne a może wręcz zaszkodzić. Tylko doświadczony Runista z doskonałym rozeznaniem i praktyką może układać właściwe skrypty runiczne jak i dobrać Klientowi pojedyncze Runy ochronne, czy działające na konkretny problem.
Najlepiej znamy Egregory w których zasięgu się wychowaliśmy, w Polsce jest to niewątpliwie Egregor Chrześcijański. Nie znaczy to że nie można korzystać z innych ale warto wcześniej dobrze je poznać, zawsze zwracać się z uprzejmą prośbą i szczerze podziękować za wstawiennictwo i pomoc. Zawsze też złożyć odpowiednią ofiarę. np. świecę, pieniążek wrzucony do studni czy rzeki, kadzidełko, coś do jedzenia złożone w lesie czy na łące.

5 komentarzy:

 1. Pierwszy raz spotkała się z taka nazwą. Ciekawe rzeczy piszesz. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ciekawe zagadnienie,w internecie sporo piszą na ten temat ale najczęściej bardzo zawile.pozdrowienia

   Usuń
 2. Z tym określeniem już się spotkałam, bardziej w negatywnym tego słowa znaczeniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie widzę w necie sporo wykrzywionych i zagmatwanych definicji. Piszę z mojego punktu widzenia i doświadczenia.

   Usuń
  2. I to są najciekawsze przemyślenia wtedy, a nie jakieś powydziwiane teorie, pozbierane z wielu książek, czy nie wiadomo czego tam.

   Usuń