poniedziałek, 30 stycznia 2017

Bezimienny Arkan.


XIII. Bezimienny Arkan - WNIEBOWSTĄPIENIE -  Odsunięcie zasłony iluzji i limitów, narzuconych przez gęstą materię i czas, jest nieuniknionym przeznaczeniem naszej planety. Powstań, zmień się, podejmij ewolucyjny skok, który spłodził ciebie a teraz dotyczy wszystkich. Jeśli nie wiesz jak doświadczyć wniebowstąpienia z miłością, odczujesz zimna iluzję stagnacji i śmierci.

XIV. Umiarkowanie - HARMONICZNA RÓWNOWAGA -  Możesz pokonać niebezpieczeństwo dysharmonii i marnowanie energii, emocjonalną równowagą, harmonią między czynem a myślą, Twoją misją przewodnią musi być samokontrola, umiarkowanie, pogoda ducha, bez popadania w jakąkolwiek przesadę by nie stać się chaotycznym marnotrawcą.


XV. Diabeł - PODŚWIADOMOŚĆ - Spójrz w głąb swojej podświadomości. Wszystko jest możliwe dla twojego bystrego Umysłu, nic nie jest tam wprost dobre ani złe. Ponad wszystko ważne jest to abyś znał prawdziwego siebie. Strzeż się pokus, magnetyzmu, plagiatu i żądzy.XVI. Wieża - EKSPLOZJA -  Kiedy przylgniesz do swego bezpieczeństwa i zastanych pewników, nieuchronnie dosięgniesz wielkiej eksplozji, która przetransformuje wszystko. Ból jest zawsze tymczasowy a możliwości otwarte przez tytaniczną, boska energię są nieskończone.


XVIII. Księżyc - DWA KSIĘŻYCE - Noc powinna wspierać tych, którzy poszukują rady,  inspiracji, jedności z kobiecością i przezwyciężania iluzji. Każdy powinien ostrożnie obserwować fałsz, przeciwności, niebezpieczeństwa i ograniczenia, aby zrozumieć co je spowodowało. Wszystkie sny kończą się wyłącznie w rzeczywistości, która tworzy Wszechświat.


XIX. Słońce - DWA SŁOŃCA - Spójrz na najdłuższy dzień, ten z dwoma Słońcami i bez zachodu. Światło jest wszędzie, wewnątrz i na zewnątrz ciebie. Szczęście będzie kompletne, kiedy cele będą mieć szczęśliwe zakończenie. Jednak strzeż się myśli że ten moment będzie trwał wiecznie.


XX. Sąd - DZIEŃ WNIEBOWSTĄPIENIA - Nikt nie jest prawdziwie gotowy na wniebowstąpienie. Jedynym sposobem na osiągnięcie harmonicznej transformacji, jest porzucenie zwykłego siebie na rzecz czystości Ducha, prostoty i wiary w cud. Ci, którzy nie odstąpią od własnych ograniczonych schematów myślowych, zostaną zmuszeni do tolerowania bolesnych zmian.


XXI. Świat - NOWY ŚWIAT - Spójrz w głąb, odnajdziesz wszystkie Wszechświaty, życie i boską Moc. Triumf będzie totalny, tylko jeśli uwierzysz w perfekcję kreacji, jego jedność i idealną inteligencję. Nowy Świat jest gotowy, czeka byś go odkrył...
6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Kolejna fajna talia, kolekcja rośnie ;)

   Usuń
 2. karta trzynasta, czyli Gacie...
  dlaczego "gacie"?...
  bo też niewymowna...
  pozdrawiać jzns :)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gacie czy niewymowne, brzmi lepiej niż zimna Śmierć ;)

   Usuń
 3. Właśnie w lutym przywiozłam ze swojego wiejskiego domu karty Tarota, leżały tam nie używane od kilku lat i nie myślałam, że jeszcze do nich wrócę. Kiedy je wywoziłam z mieszkania mąż prosił, żebym je lepiej spaliła, ale miałam silne przed tym opory, jakbym przeczuwałam, że jeszcze się spotkamy. Nawet nie wiem jak się moja talia nazywa... Pierwszy raz spotykam się z XIII Wniebowstąpienie, a co ze Śmiercią?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie powroty są ciekawe, coś w tym musi być. Myślę że nie ma sprzeczności w fakcie że będąc kreatorami własnego życia używamy kart. Pomagają nam one określić czy na pewno jesteśmy na właściwej ścieżce, pokazują nasze postępy lub ich brak. Poza tym wiele osób odmawia sobie sprawczości i chcą wiedzieć co szykuje dla nich Los. Co do talii która tu przedstawiłam to Tarot Wniebowstąpienia. Arkan 13 jest bezimienny a jego podtytuł to wniebowstąpienie, może po prostu łagodniejsze określenie Śmierci, a może w nowym uduchowionym świecie, przejście do wyższego wymiaru będzie po prostu dematerializacją, tak jak już wcześniej zrobił to Jezus i Matka Boska. To całkiem realne, w końcu materia jest najgęstszą formą energii.

   Usuń