niedziela, 15 stycznia 2017

Przychodzi Chłop do Wróżki

A raczej dzwoni. To było niedawno, jeszcze w starym roku. Telefon z portalu, odbieram, facet przedstawia się imieniem i nazwiskiem (zapewne zmyślonym), i dziarsko acz zdawkowo pyta co z jego żoną. Pytam w jakim sensie, a ten że nie wie co się z nią dzieje. Rozkładam karty On wychodzi mi w 6 denarów ( czyli pozytyw i raczej zadowolony z siebie i w ogóle) a żona w jakichś słabszych, nie pamiętam już jakich. Mówię że jakoś niejasno to wygląda i dość ogólnie. To on pyta czy spędzą razem święta, mi jakoś to nie wychodzi, coś tam jeszcze było. I w końcu Facet mówi "a wie pani, bo tu nic się nie zgadza, ja tak dla sprawdzenia pytałem, a u mnie wszystko dobrze, żona właśnie do mnie jedzie i coś tam, coś tam" . Zapytał jeszcze ile lat są po ślubie i ile mają dzieci a to już wzbudziło mój gromki śmiech. Ja na to zaraz, zaraz, to że ona jedzie to jeszcze nie wyklucza trafności prognozy a po drugie jak robisz pan karty w wała, dosłownie tego słowa użyłam, to się pan nie dziw że one robią go z ciebie. Facet się trochę zamotał, ja ciągnę dalej, że jak się robi jaja i opowiada wymyśloną historyjkę to i Tarot jakąś historyjkę opowie. Poradziłam mu przeczytać mój profil na Portalu, bo tam w opisie uprzedzam takie sytuacje. Ale oczywiście prawie nikt nie czyta przed skorzystaniem z porady. Mówię że jak go stać na takie zagrywki to super, ja tylko na tym skorzystam. Nie pierwszy i nie ostatni raz spotykam się z testowaniem mojej wiarygodności. Mało wałkowania w artykułach czy na forach ezoterycznych lub w programach, książkach że to nie działa tak jak się szarej masie wydaje. Ja nie mam powodu klientowi nie ufać i tracić jego i mój cenny czas oraz energię na sprawdzanie czy mówi prawdę. Opowiadasz bajkę to i dostaniesz zwrotną bajkę. Jesteś szczery, masz problem, Tarot odpowiada prawdziwie i wiarygodnie. Facet się zmieszał w końcu, szybko pożegnał życząc mi miłego wieczoru. Może myślał że mnie zagnie albo skompromituje, ale wyszło na odwrót. Przy okazji wyjaśniam, być Wiedźmą, wróżką a nawet jasnowidzem to nie znaczy mieć rentgen w oczach, widzieć przez ściany, kieszenie i skanować każdą osobę która się do nas zwraca. To nie film science fiction. Owszem miewam wizje ale nie na zawołanie, nie w każdej sytuacji. Karty przeze mnie mówią wiele, ale zdarzają się też niejasności i pomyłki. Zapewne są lepsi i gorsi w tej dziedzinie. Żaden znany jasnowidz czy medium, nie lubili pracować we wrogim czy wątpiącym otoczeniu, w sensie osób. Potrafię wyczuć czy ktoś jest szczery i godny zaufania ale korzystam z tego w moich prywatnych sprawach. Czasem zagadki z życia znajomych, rodziny czy klientów nagle ukazują się ułożone z puzli w logiczną całość. Ale to nie jest rutyna, nie korzystam z tych "trików" stale. A ludzie często oczekują od nas sztuczek pchlego cyrku. Jednak czasem szczęka im opada gdy wyciągam na światło dnia głęboko skrywane tajemnice, czy fakty o których nie mieli pojęcia a później znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości.
11 komentarzy:

 1. Niejeden mężczyzna jest sceptyczny do wróżb. Pewnie więcej kobiet u Ciebie się zjawia, co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kobiet klientek jest troszkę więcej niż mężczyzn. Ale takie testy robią babeczki równie często. Ten przypadek był świeży dlatego go opisałam.

   Usuń
 2. też chciałem zapytać o przekrój płci Twoich klientów, ale widzę, że już się to stało...
  natomiast cała historia kojarzy mi się z pewnym opowiadaniem Mistrza Lema... jest tam wątek testowania zdolności jasnowidzczych pewnego komputera i zadano mu pytanie, gdzie obecnie znajduje się jakiś pan Xiński, na co komputer odpowiedział, że "pan Xiński znajduje się w mleku"/!?/... eksperymentatorzy popukali się w głowę, okazało się jednak, że ta odpowiedź była jak najbardziej okay, gdyż pan Xiński w tym czasie brał udział w kolizji na drodze, centralnie zaś wpadł swoim autem na cysternę z mlekiem i wylądował w rowie pełnym mleka z tej rozwalonej cysterny...
  pozdrawiać jzns :)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Facetów klientów jest coraz więcej, patrz odp wyżej. Podoba mi się ta opowieść, dlaczego ja Lema nigdy nie czytałam ? czas to nadrobić :)

   Usuń
 3. great post!!! have a good day!!!!👌👌👌💚💚💚

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you, it's nice to hear that! ;)

   Usuń
 4. Jejku Miriam jak ja chciałabym wiedzieć czy wkońcu będę w ciąży... jak można się z Tobą skontaktować żebym postawiła karty dla mnie? 😄

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paradise, kontakt ze mną przez Portal, zakładka na górze. Telefon i sms, chat w takiej sprawie odpadają. Taka prognoza wymaga czasu i spokoju. Tylko opcja maila wchodzi w grę. W zakładce mail jest wyjaśnione co i jak. Pozdrawiam :)

   Usuń
 5. Благодаря за информацията, поздрав здравословен винаги

  Obat Leukimia

  Obat Herbal Kista

  Zahra Herbal

  Obat Jantung Bocor

  Obat Penyubur Kandungan

  OdpowiedzUsuń